Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)
Lot No.: 318
Żołty pokój, 1970
olej, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TERESA PĄGOWSKA 1970 / I/70 / 150 x 130 cm / ŻÓŁTY POKÓJ
oraz nalepki: z Edinburgh Festival, 1972 oraz z CBWA w Warszawie.