Julian FAŁAT (1853 - 1929)
Lot No.: 115
Drzewo
akwarela, gwasz, tektura, 79 x 41 cm;
sygn. l. d.: Fałat / Bystra;
sygn. l. d.: Fałat / Bystra;
na odwrocie nalepka z TSP w Krakowie z tytułem Drzewo oraz fragment krakowskiej nalepki wystawowej z tytułem: Jodły oraz numerem 39.
24 000 zł