Lot No.: 842
Figurka ogrodnika z chłopczykiem
kość słoniowa; wys. 11 cm;
Chiny, XIX/XX w.
bosonogi, łysy mężczyzna wsparty na motyce, obok dziecko niosące różę; na spodzie owalnej podstawy - znaki
pisma chińskiego (sygnatura?) w prostokątnym obramieniu;
kość słoniowa; wys. 11 cm, podstawa 7,2 x 5,6 cm.
Chiny, XIX/XX w.