Lot No.: 626
Konsola z gałązkami kwiatowymi
Niemcy, Rudolstadt, wytwórnia Ernst Bohne Sohne,
lata ok.1896-1910
konsolowy wspornik przyścienny z płaską, górną częścią o profilowanej krawędzi; od frontu dwudzielna plastyczna woluta zakończona u dołu wielopłatkową palmetą; wokół profilowanej krawędzi i wzdłuż woluty - plastyczne gałązki drobnych kwiatków; przy górnej krawędzi od tyłu dwa otwory do zawieszania; drobne ubytki dekoracji plastycznej i niewielkie przetarcia złoceń; porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, szer. 13 cm, głęb. 10 cm;
sygn. drukiem kobaltowym na nie szkliwionej powierzchni: kotwica z literą S.
Niemcy, Rudolstadt, wytwórnia Ernst Bohne Sohne (zał. 1854), lata ok.1896-1910