Barbara ARGASIŃSKA-ŁOZIŃSKA (ur.1934)
Lot No.: 501
Gobelin - Panorama Gdańska z Żurawiem, l. 60, 70 XX w.
wełna?, osnowa lniana?;125 x 280 cm
sygn: A (w okręgu dwukrotnie)
sygn: A (w okręgu dwukrotnie)