Teresa NIZIAŁEK-KORNELUK (ur.1939)
Lot No.: 421
Ramzes, 1969
olej, płótno; 135 x 65 cm
sygn. p. g.: Korneluk
olej, płótno; 135 x 65 cm
sygn. p. g.: Korneluk
na odwrocie napis autorski na krośnie: RAMZES 1969 Grójecka 28/35/ TERESA NIZIAŁEK- KORNELUK