Maria BUJAKOWA (1910-1990)
Lot No.: 414
Pejzaż z Podhala, ok. 1970
olej, płótno;
73 x 73 cm;
olej, płótno;
73 x 73 cm;
na odwrocie nalepka autorska? z informacją o pracy: autor: Maria Bujakowa / Bytom ul. Szopena 5 / Tytuł pracy: Pejzaż z Podhala / wym. 75 x 75 / olej - / cena: 1 500 zł