Kazimierz PODSADECKI (1904 -1970)
Lot No.: 413
Pejzaż, 1954?
olej, płótno;
39 x 47 cm (w świetle oprawy);
olej, płótno;
sygn. l. d.: K. Podsadecki 1954? (słabo czytelna ostatnia litery)
5 700 zł