Malarz nieokreślony polski, XX w.
Lot No.: 161
Maria Magdalena u stóp Chrystusa na krzyżu, 1929
olej, płótno, 42,8 x 26 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie i dat. 1929.