Tadeusz ROMAN (1906-1983)
Lot No.: 142
Ulica Armii Czerwonej w Łodzi
olej, płyta; 64 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN;
sygn. p. d.: T. ROMAN;