Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Lot No.: 129
Ogrójec, 1935
olej, sklejka; 81 x 113 cm;
sygn. l. d.: Sichulski
olej, sklejka; 81 x 113 cm;
sygn. l. d.: Sichulski
Na odwrocie nalepka z Towarzystwa Artystów Polskich "Sztuka" w Krakowie z 1936 roku z numerem 690 oraz jedna z odręcznie wpisanymi informacjami o pracy.