Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Lot No.: 122
Pejzaż o zachodzie słońca, ok. 1920
olej, płótno naklejone na płytę, 22 x 24 cm;
sygn. p. d.: ZIOMEK
sygn. p. d.: ZIOMEK