Teodor KRUPSKI (1939-1981)
Lot No.: 23
W zagrodzie
litografia piórkiem, papier;
46 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teodor Krupski
sygn. p. d.: Teodor Krupski