Lot No.: 802
Pierścionek złoty
masa całkowita 2.700 g, pocz.XX w.
kompozycja w formie kwiatu, składającego się z 7 szt diamentów w starym szlifie brylantowym o łącznej masie ok.1.40 ct (VS-P/H-M), złoto pr.0.585, oprawa kamieni srebro, masa całkowita 2.700 g, pocz.XX w.