Lot No.: 714
Kałamarz
srebro cechowane, szkło;
Francja, XVIII/ XIX w.
na okrągłej stopie, z godronowym półwałkiem, dociążonej z pojemnikiem w formie kielicha kwiatowego ze szkła
kryształowego, szlifowanego w fasety, z wylewem okutym w srebro z nakrywką na zawiasie zwieńczoną kulistym,
stylizowanym owocem zakończonym grotem;
srebro cechowane (cechy zatarte nieczytelne);
szkło; wys. 17 cm, szer. 7,6 cm, głęb. 7,6 cm
Francja, XVIII/ XIX w.