Maria MARKOWSKA (1923-1994)
Lot No.: 435
Martwa natura
olej, płótno;
130 x 130 cm;
olej, płótno;
130 x 130 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie napis autorki: MARKOWSKA MARIA / MARTWA NATURA/ 129 cm x 129/ cm / Kraków 18 STYCZNIA / 76 m. 4; oznaczenia: WCUP-03-01-0016; […] 11 Nr 45 50 i nalepka z Zakładu Obsługi Ministerstwa Gospodarki z nr. inwent. […]