Lot No.: 415
Teka prac „Konfrontacje 1960/1975”, 1975
składająca się z 8 prac w papierowych oprawach z nadrukiem
składająca się z 8 prac w papierowych oprawach z nadrukiem; prace artystów:
Mariana Bogusza (1920-1980), Rajmunda Ziemskiego (1930-2005), Magdaleny Więcek (1924-1980), Jerzego Tchórzewskiego (1928-1999), Jana Tarasina (1926-2009), Bronisława Kierzkowskiego (1924-1993), Stefana Gierowskiego (ur. 1925), Tadeusza Dominika (1928-2014) - brak pracy Aliny Szapocznikow (1926-1973);
różne techniki (gwasz, tusz, kredki, serigrafia), papier; wymiar teki 30 x 30,5 cm;
prace sygnowane przez autorów