Malarz nieokreślony (XIX/XX w.) / Alonzo CANO (1601-1667) - według
Lot No.: 161
Maria
olej, płótno; 47,5 x 37 cm.
olej, płótno; 47,5 x 37 cm.
Kopia obrazu Alonzo Cano, hiszpańskiego malarza, rzeźbiarza i architekta, namalowanego pomiędzy 1646-1650, znajdującego się obecnie w Muzeum Sztuk Pięknych w Budapeszcie (olej, płótno; 49 x 43 cm).