Mikołaj GŁUSZCZENKO (Nowomoskowsk 1901 – 1977 Kijów)
Lot No.: 133
Dziewczyna z parasolką
olej, tektura; 36 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Gluszczenko (cyrylicą)