Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.: 129
Motyw znad morza, ok. 1930
olej, płótno; 33,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: aneri.
olej, płótno; 33,5 x 47 cm;
sygn. l. d.: aneri.
Bibl.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu „Spotkania ze sztuką” Łaziska Dolne, 2011, kat. poz. 233