Lot No.: 116
Akt leżący, 1926
akwarela, papier; 23 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
Bibl.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, w cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, kat. poz. 146.