Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Lot No.: 114
Południowy odpoczynek [Południe robotnika], 1896
akwarela, papier; 28,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Kossak / 1896