Antoni SIESTRZEŃCEWICZ (1911-1997)
Lot No.: 109
Dziedziniec klasztorny, ok. 1954
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
36 x 28,5 cm; sygn. l. d.: A. Siestrzeńcewicz