Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 349
Wierzby polskie (No2), 2008
akryl, płótno, 81 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: ZDZISŁAW OTELLO/HORODECKI 2008