Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Lot No.: 337
Brzegi - wieczór, 1997
olej, płyta, 34 x 27 cm;
sygn. l. d.: DG?? 2083 / 97
olej, płyta, 34 x 27 cm; sygn. l. d.: DG?? 2083 / 97;
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu,
niżej napis autorski: "Aukcja Dziel Sztuki - Artyści/Powodzianom". (Na Dom / Dziecka w Kłodzku) Org./
BWA w Sieradzu/ Jerzy Duda G/ 20. 08. 1997.