Aleksei NOWIKOW (ur. 1931)
Lot No.: 336
Zima w Rahowie
olej, płótno, 77 x 97 cm;
sygn. p. d.: monogram artysty 87.
olej, płótno, 77 x 97 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: A. NOWIKOW. "ZIMA.W RAHOWIE" 77 x 96 H.M. (cyrylicą);
na płótnie Aleksei Nowikow 1931 r. / " Zima w Rahowie" / h.m. 77 x 96 (cyrylicą) oraz monogram artysty 87.