Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Lot No.: 330
Figura nr 187, 1963
olej, płótno, 100 x 65 cm;
sygn. l. d.: LEBENSTEIN;
olej, płótno, 100 x 65 cm;
sygn. l. d.: LEBENSTEIN;
na odwrocie opis autorski: Lebenstein / figure no 187 / 1963 obok: 187 / 1963;
prostokątne stemple: ARCHIWUM / NR / ... oraz Lebenstein / ... / ARCHIWUM;