Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)
Lot No.: 318
D12/87, 1959
olej, płótno, 99 x 80 cm;
sygn. p. d.: Kajetan 59
olej, płótno, 99 x 80 cm;
sygn. p. d.: Kajetan 59;
opisany na odwrocie: KAJETAN / SOSNOWSKI / obraz D12/87 / 1959 - 100 x 81 / Warszawa / Świerczewskiego 95 m. 79