Lot No.: 614
Lustro z ramą porcelanową - sercem, z kwiatami i puttami
Wytwórnia nieustalona - Niemcy (Potschappel?),
XIX/XX w.
lustro w ramie porcelanowej w kształcie serca, dekorowanej girlandą z gałązek kremowych róż i bladoróżowych goździków;
w zwieńczeniu - dwie figurki uskrzydlonych puttów w błękitnych draperiach, trzymających pomiędzy sobą girlandę
kwiatową; plecy lustra drewniane; drobne ubytki plastycznej dekoracji kwiatowej; porcelana, dekoracja kwiatowa
modelowana z ręki, farby naszkliwne, złocenia, lustro kryształowe; 25,5 x 22,5 cm.
Wytwórnia nieustalona - Niemcy (Potschappel?), XIX/XX w.