Igor WUŁOH (VULOKH) (1938-2012)
Lot No.: 427
Dzień, 1987
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: WUŁOH (cyrylicą).
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
Na odwrocie napisy autorskie cyrylicą: I. WUŁOH / „Dień” / x. m., 60-80 / 1987g.