Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.: 161
Bad Karlsbrunn (Karlova Studánka)
olej, płótno;
37,5 x 47,5 cm;
olej, płótno; 37,5 x 47,5 cm;
na odwrocie nalepka z odręczną adnotacją w języku niemieckim oraz napis na krośnie malarskim: Bad Karlsbrunn, Schlesien / ... Ritterorden
1 900 zł