Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.: 147
Głowa konia - siwek, 1948
olej, tektura; 37,8 x 30 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
sygn. l. d.: Jerzy Kossak