Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)
Lot No.: 128
W Tatrach
olej, płótno; 66 x 81 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
olej, płótno; 66 x 81 cm;
Na odwrocie dwie nalepki: z pracowni artysty z autorskim opisem obrazu i tytułem, krakowskim adresem malarza oraz fragmentarycznie zachowana nalepka wystawowa z autorskim opisem; na krośnie malarskim stempel austro-węgierskiego Urzędu Celnego w Ostrawie.