Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Lot No.: 125
Zagroda w Niegoszowicach
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: K. Kopczyński
sygn. p. d.: K. Kopczyński