Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Lot No.: 119
Pejzaż wiosenny, 1921
olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / 1921.