Edward KOKOSZKO (1900-1962)
Lot No.: 114
Para pejzaży:
1. Motyw z okolic Żyrardowa
2. Krajobraz z Chmielna
1. Motyw z okolic Żyrardowa
olej, płótno; 54,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
Na odwrocie opis autorski: „Motyw z okolic Żyrardowa III”/ 54 x 65/ Edward Kokoszka
2. Krajobraz z Chmielna
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Edward Kokoszko
Na odwrocie opis autorski: „Krajobraz z Chmielna III”/ Edward Kokoszko