Feliks Kopera
Lot No.: 5
Dzieje malarstwa w Polsce
Kraków 1925-1929.
Kraków 1925-1929.
Tom I-III w dwóch woluminach, oprawa: tomy I i II oryginalna wydawnicza, półskórek, bogato złocone motywy roślinne, orzeł w koronie i paleta malarska, tom III oprawa współczesny półskórek z identycznym grzbietem jak oryginał, 179 tablic w tym rotograwiury i chromotypie, około tysiąca ilustracji w tekście.
Stan: niewielkie obtarcia i zaplamienie oprawy.
3 000 zł