Jan Matejko
Lot No.: 3
Album Królów Polskich
Warszawa,
Nakład Karol Miarka, 1910.
Warszawa, Nakład Karol Miarka, 1910.
31 x 24 cm. Oprawa, oryginalna, ozdobna (wydawnicza), na licu widok Katedry Wawelskiej, wyklejki z motywem Orła Białego i Pogoni Litewskiej; grzbiet współczesna skóra, tłoczona, złocona, płótno. Stan bardzo dobry. Czterdzieści barwnych portretów z dodaniem krótkiego opisu życia i działalności przedstawianego monarchy.