Lot No.: 613
Dziewczynka z kotkiem
Polska, fabryka porcelany w Chodzieży,
lata 1945-1955
na niskiej, prostokątnej podstawie siedząca dziewczynka z warkoczykami , ze śpiącym kotkiem na kolanach;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7,2 cm, podstawa 7,5 x 6,3 cm; sygn. zielenią chromu druk: w wieńcu z dwu przewiązanych gałązek trójkąt z literą C, niżej: CHODZIEŻ, pod wieńcem: MADE IN POLAND/ 2, druk brązem: Ręcznie mal. A.W./ Dec.520.
Polska, fabryka porcelany w Chodzieży, lata 1945-1955