Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.: 434
Akt na krześle, 2014
olej, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: KaDee
olej, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: KaDee
Na odwrocie napis autorski: KaDee/ Krzysztof Dudziński / Akt na krześle/ olej, płótno/ 2014/ 116 x 89 cm