Malarz nieokreślony polski?, cechowy
Lot No.: 179
Archanioł Michał
płótno naklejone na deskę parkietowaną;
60,5 x 46 cm;
ok. poł. XVII w.
60,5 x 46 cm;
ok. poł. XVII w.