Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Lot No.: 153
Praczki, 1946
olej, tektura; 52 x 40 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krawczyk / 1946
olej, tektura; 52 x 40 cm;
Na odwrocie tytuł „PRACZKI” , niżej dedykacja autorska: Dla kochanej cioci w dniu urodzin/ Jerzy Krawczyk/ 1946 r.