Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)
Lot No.: 151
Na łące
olej, płótno; 61 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: K. Żelech
olej, płótno; 61 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: K. Żelech
Na odwrocie, na krośnie napis: Kasper Żelechowski/ … (ołówkiem) oraz stempel Składu Papieru Róży Aleksandrowicz z Krakowa, Basztowej 12
8 000 zł