Lot No.: 133
Pejzaż, ok. 1918
olej, płótno; 64,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, płótno; 64,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: WW
Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss, Katalog Wystawy Podróżnej, w cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 107.