Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.: 130
Dworek
olej, tektura; 17,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
olej, tektura; 17,5 x 25 cm;
Na odwrocie długopisem numer 39
3 700 zł