Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 126
Harenda - Zakopane
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
Na odwrocie napis autorski: KAMOCKI (brązową farbą), niżej ołówkiem: S. KAMOCKI / "HARENDA" ZAKOPANE