Rudolf PRIEBE (1889 - przed 1956)
Lot No.: 123
Łodzie rybackie
olej, sklejka; 44,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Priebe
olej, sklejka; 44,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Na odwrocie podpis własnościowy - nieczytelny,
niżej: Priebe: Segelboote/ Hbg [Hamburg] 1945/46