Georg von BOCHMANN (1850-1930)
Lot No.: 106
Scena rodzajowa wiejska
akwarela, gwasz, papier; 39 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: G v. Bochmann
sygn. l. d.: G v. Bochmann