Ignacy PINKAS (1888-1935)
Lot No.: 16
Słoneczna ulica - z cyklu "Wilno"
autolitografia barwna, papier;
34 x 27,7 cm (wymiar odbitki),
sygn. l. d.: Ignacy Pinkas (ołówkiem)