Lot No.: 611

Lot No.: 611

Para ptaków na konarze

Niemcy, naśladownictwo Miśni (temat rzeźby i sygnatura),
wytwórnia nieustalona - Turyngia?, XVIII/XIX w. - pocz. XIX w.